PRACA W RETRO

Firma Retro poszukuje pracowników na stanowiska:

1. Manager

Zakres obowiązków :
– aktywne rozwijanie istniejących i pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych
– delegacje krajowe i zagraniczne
– przygotowywanie raportów odnośnie jakości towaru i sprzedaży
– analiza rynku nieruchomości pod względem lokali użytkowych

Od kandydatów oczekujemy :
– biegłej znajomości języka angielskiego – w mowie i piśmie
– komunikatywności, samodzielności w działaniu
– umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji
– gotowości do wyjazdów służbowych, dyspozycyjności
– prawa jazdy kat. B
– wykształcenia wyższego

Oferujemy :
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
– udział w tworzeniu nowych projektów i przedsięwzięć

2. Sprzedawca ( obsługa klientów, rozwieszanie odzieży na zapleczu i sklepie )

3. Sortowaczka ( selekcja, metkowanie i wycena odzieży )

Poszukujemy osób energicznych, które nie boją się ciężkiej pracy. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Swoje zgłoszenia – CV z wyborem stanowiska prosimy wysyłać na adres mailowy : retrobi@wp.pl

nasze sklepy
Sklepy "RETRO" oferują odzież używaną bardzo dobrej jakości oraz niskie ceny.
hurtownia
Jesteś zainteresowany zakupami hurtowymi. Tu znajdziesz interesujące Cię informacje.
karta rabatowa
Stałym Klientom oferujemy karty rabatowe. Sprawdź jak ją otrzymać.